Προβλεψεις 26/05

akefalos kavalarisΚαλησπέρα σε όλους τους φίλους..Ήρθε λοιπόν η ώρα του Τελικού…Τσάμπιονς Λίγκ με πάρα πολλές επιλογές στα πόδια μας..Ας αρχίσω..να δίνω τί σκέφτομαι για σήμερα..Κάθε στοιχηματική εταιρεία πάντως δίνει Bonus και διάφορες ελκυστικές αποδόσεις..

Αξίζει το ποντάρισμα βάση απόδοσης σε :

Να κερδίσει είτε Ρεάλ είτε Λίβερπουλ και να σημειωθούν ΟΒΕΡ 3.5 ΓΚΟΛ στο ματς!!! 4.00 & 6.30 που το βρίσκω αντίστοιχα αξίζει να βάλουμε κατι της..

ΟΒΕΡ 1.5 ΓΚΟΛ 2ό Ημίχρονο σε Απόδοση 1.60-1.65 για κάτι μικρό και φαινομενικά ¨σίγουρο¨το δίνουμε..

Το 2-2 σαν ΣΚΟΡ έχει να έρθει αρκετά χρόνια…είδαμε 1-1 & 3-3..σε ΑΠΟΔΟΣΗ 10-12.00 ανάλογα την εταιρεία έχει αξία..

Επίσης το 2-1 σαν ΣΚΟΡ έχει βάση είτε το 1-2 φαβορί γενικά..αμυντικά και οι δύο δεν το έχουν..

Η Λίβερπουλ παίζει πιο πολύ με τα κόρνερ..η Ρεάλ όταν είναι πίσω στο ΣΚΟΡ..Άρα αξίζει Πρώτη στα 3 ή 5 Κόρνερ Λίβερπουλ..συνολικά ίσως αξίζει Ρεάλ νικήτρια στα ΚΟΡΝΕΡ..

Απο θέμα Καρτών βρίσκω ΟΒΕΡ 3 Ρεάλ σε 2.10 ΑΠΟΔΟΣΗ & Λίβερπουλ σε 1.70..Εκεί έχουμε αξία..Συνολικά ΟΒΕΡ 6 ΚΑΡΤΕΣ αξίζει μόνο που είναι αρκετά δύσκολο..

Να δοθεί Πέναλτι στο ματς στο 3.30 αξίζει αφού έχουν παίχτες που πατάνε στην περιοχή..και τα βάζουν κιόλας..Δείτε το..

Κίτρινες Κάρτες για Λίβερπουλ : ΜΑΝΕ & ΧΕΝΤΕΡΣΟΝ με ΑΠΟΔΟΣΗ 2.75 & 3.25
Κίτρινες Κάρτες για Ρεάλ : ΚΑΖΕΜΙΡΟ & ΡΟΝΑΛΝΤΟ 2.30 & 4.50

Αυτα λοιπόν απο εμάς..Υπάρχουν τα κλασικά 2-1 & 1-2 ΣΚΟΡ, ΟΒΕΡ 1.5 ΓΚΟΛ 2ό Ημίχρονο και φυσικά Νικήτρια Ρεάλ..εναλλακτικά με ρίσκο σε ΑΚΡΙΒΕΣ ΣΚΟΡ & άλλα συνδυαστικά..καλή μας τύχη..και ίσως προλάβουμε και στη σελίδα μας στο F.B να δώσουμε Live Bet!!!